Driftstatus

Just nu har vi inga rapporterade driftstörningar på våra tjänster.

Kontakta oss

Tel: 021-10 42 40
Fax: 021-18 82 10
info.vasteras@gibon.se

Vi skapar innovativa
lösningar för digitala miljöer

Det digitaliseras som aldrig förr i Sverige. Men vad är det som krävs för att din verksamhet ska kunna ta klivet? Det är inte alltid lätt att avgöra. Vi har sett att många små och medelstora företag runt om i Sverige behöver stöd och hjälp på vägen för att lyckas med sin digitala transformation.

Det kan till exempel vara svårt att hitta rätt kompetens och få en nära relation till en leverantör som förstår ens verksamhet och utmaningar. Det är där som vi på Gibon kommer in.

Torbjörn Svärd

Service/Support
021-10 42 51
torbjorn.svard@gibon.se

Kenneth Söderberg

Säljare
021-10 42 55
kenneth.soderberg@gibon.se

Hanna Karles

Säljare
021-10 42 41
hanna.karles@gibon.se

Daniel Engblom

Säljare
021-10 42 47
daniel.engblom@gibon.se

Peter Högsberg

Konsult
021-10 42 52
peter.hogsberg@gibon.se

Per Dicksson

Konsult
021-10 42 54
per.dicksson@gibon.se

Andreas Carlsson

Konsult
021-10 42 50
andreas.carlsson@gibon.se

Mikael Samuelsson

Konsult
021-10 42 49
mikael.samuelsson@gibon.se

Hans Rothoff

VD/Konsult
021-10 42 53
hans.rothoff@gibon.se

Kontakta Gibon Västerås

Tel

021-10 42 40

Fax: 021-18 82 10

E-post

info.vasteras@gibon.se

Leveransadress

Tunbytorpsgatan 10
721 37 Västerås

Postadress

Box 388
721 08 Västerås