Gibon Västerås

Behöver ni hjälp med er digitala transformation?

Innovativa lösningar för digitala miljöer

Det digitaliseras som aldrig förr i Sverige. Men vad är det som krävs för att din verksamhet ska kunna ta klivet? Det är inte alltid lätt att avgöra. Vi har sett att många små och medelstora företag runt om i Sverige behöver stöd och hjälp på vägen för att lyckas med sin digitala transformation. Det kan till exempel vara svårt att hitta rätt kompetens och få en nära relation till en leverantör som förstår ens verksamhet och utmaningar. Det är där som vi på Gibon kommer in.

Senaste nyheten från Västerås

Vill du läsa äldre nyheter från Västerås?

Vi som jobbar i Västerås

Medarbetare Västerås

Mikael Samuelsson

Konsult
mikael.samuelsson@gibon.se

Andreas Karlsson

Andreas Karlsson

Konsult
andreas.karlsson@gibon.se

Medarbetare Västerås

Per Dicksson

Konsult
per.dicksson@gibon.se

Medarbetare Västerås

Peter Högsberg

Konsult
peter.hogsberg@gibon.se

Medarbetare Västerås

Daniel Engblom

Säljare
daniel.engblom@gibon.se

Medarbetare Västerås

Hanna Karles

Säljare
hanna.karles@gibon.se

Kenneth Söderberg

Säljare
kenneth.soderberg@gibon.se

Torbjörn Svärd

Service/Support
torbjorn.svard@gibon.se

Medarbetare Västerås

Hans Rothoff

VD
hans.rothoff@gibon.se